KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14188331
nr 1418 8331
Akvarell
2 st, Lars Normann. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 24x32-36x26cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:39:08
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)